O MNIE

Charyzma, błyskotliwość, elastyczność, niebanalne poczucie humoru, radiowy głos, perfekcyjna dykcja i kultura osobista. Jeśli czujesz, że te cechy powinny reprezentować DJ-a na Twoją imprezę to wspaniale, polubimy się. Nazywam się Leszek Grzegorczyk i z przyjemnością poprowadzę Twoją imprezę.

Dobrzy konferansjerzy mają talent do prowadzenia imprez, odnalezienia najlepszej muzyki i stworzenia wyjątkowej atmosfery ja do tej listy dodaję także kontakt z ludźmi, bo to Wy i Wasi goście są na parkiecie najważniejsi. Obserwuję i słucham nie tylko muzyki ale także bawiących się gości by zaserwować im jak najlepszy kąsek wybornej zabawy.

Dlaczego ja?

Poprowadziłem z sukcesem ponad 1000 imprez.

Udowadniam, że można świetnie się bawić i szaleć na parkiecie bez przaśnych gier i nietaktownych podtekstów w zamian za to oferując humor ze smakiem oraz kreatywność.

Komunikatywność i relacja z klientami są dla mnie bardzo ważne.

Pracuję na sprzęcie z najwyższej półki, zawsze pewnym i sprawdzonym.

Wiem jak ważne jest światło, które potrafi zmienić każdą salę w energetyczny parkiet rodem z najlepszego klubu lub wywołać romantyczny nastrój pierwszego weselnego tańca  dlatego zawsze mam ze sobą odpowiedni zestaw oświetlenia scenicznego.